FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514788
FurMark (GL) Submitted by restrike on Apr 12, 2026 @ 01:10:19 |
| SCORE | 9358 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 1043-8709 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (241 W) |
|---|