
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514792
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:13:57 | | SCORE | 15168 |
|---|
| FPS | 250 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 196E-1437 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (253 W) |
|---|
|