FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2514793
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:14:15 |
| SCORE | 6782 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7945HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX 3070 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 10DE-146B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (220 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1002-164E - REV: D8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|