FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514798
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:17:06 |
| SCORE | 8392 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X3D 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2414 - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 96 MHz - max: 2230 MHz |
|---|
| max power | 272 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|