FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514801
FurMark (VK) Submitted by TRN on Apr 12, 2026 @ 01:18:35 |
| SCORE | 6057 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2425 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 41 MHz - max: 1785 MHz |
|---|
| max power | 250 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 63 W |
|---|