FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514803
FurMark (GL) Submitted by trtrge on Apr 12, 2026 @ 01:19:42 |
| SCORE | 5595 |
|---|
| FPS | 93 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 546.92 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 6800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24E0 - SUB: 17AA-3B09 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1156 MHz - max: 1410 MHz |
|---|
| max power | 151 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 17AA-3B09 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 2200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 13 W |
|---|