
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514805
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:20:44 | | SCORE | 9251 |
|---|
| FPS | 153 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600GT with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Solo |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 19DA-1780 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2460 MHz - max: 2588 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (147 W) |
|---|
|