FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514815
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:23:13 |
| SCORE | 1235 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.289 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1043-3698 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6127 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1043-3698 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1238 MHz - max: 1740 MHz |
|---|