FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514817
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:24:38 |
| SCORE | 3408 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2520 - SUB: 1558-50E2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 608 MHz - max: 1568 MHz |
|---|
| max power | 79 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A68 - SUB: 1558-50E1 - REV: 1 |
|---|