FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514821
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:25:07 |
| SCORE | 11301 |
|---|
| FPS | 188 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 196E-1440 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (180 W) |
|---|