
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514830
FurMark (VK) Submitted by minatogzenx on Apr 12, 2026 @ 01:28:10 | | SCORE | 4502 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1462-5052 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 40 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 58 % TDP (175 W) |
|---|
|