FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514832
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:29:19 |
| SCORE | 5896 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RX 6900 XT Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1458-232C - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 112 °C |
|---|
| core clock | min: 163 MHz - max: 1951 MHz |
|---|
| max power | 264 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 68 W |
|---|