
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514833
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:30:23 | | SCORE | 6745 |
|---|
| FPS | 112 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 1458-3FDA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1486 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (179 W) |
|---|
|