FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514834
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:30:31 |
| SCORE | 9310 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E84 - SUB: 10DE-1E84 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (216 W) |
|---|