
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514840
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:31:41 | | SCORE | 10011 |
|---|
| FPS | 166 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500X3D 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3070 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 10DE-146B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (220 W) |
|---|
|