
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514852
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:34:32 | | SCORE | 4356 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-8400 CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 1458-40A9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1598 MHz - max: 1792 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (130 W) |
|---|
|