
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514858
FurMark (GL) Submitted by hyshhj on Apr 12, 2026 @ 01:36:42 | | SCORE | 4944 |
|---|
| FPS | 82 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1660 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 457.51 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1462-C75A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 457.51 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (127 W) |
|---|
|