
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514859
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:36:44 | | SCORE | 7271 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73AF - SUB: 148C-2414 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 26 MHz - max: 2293 MHz |
|---|
| max power | 318 W |
|---|
|