
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514865
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:38:28 | | SCORE | 992 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GT 1030/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v4 @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GT 1030 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D01 - SUB: 19DA-1476 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1228 MHz - max: 1354 MHz |
|---|
|