
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514871
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:40:43 | | SCORE | 4227 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1458-3FC1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (170 W) |
|---|
|