
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514873
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:41:47 | | SCORE | 8068 |
|---|
| FPS | 134 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-577 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 110 °C |
|---|
| core clock | min: 44 MHz - max: 1577 MHz |
|---|
| max power | 202 W |
|---|
|