FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514877
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:42:21 |
| SCORE | 4913 |
|---|
| FPS | 81 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-220A - SUB: 1043-886E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 109 W |
|---|