
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514886
FurMark (GL) Submitted by DjS on Apr 12, 2026 @ 01:47:30 | | SCORE | 6377 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26300 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2423 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1779 MHz |
|---|
| max power | 369 W |
|---|
|