FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514889
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:48:41 |
| SCORE | 11813 |
|---|
| FPS | 196 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9060 XT Swift OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1EAE-8601 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 175 MHz - max: 2607 MHz |
|---|
| max power | 190 W |
|---|