
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514892
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 01:50:56 | | SCORE | 12715 |
|---|
| FPS | 211 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Eng Sample: 100-000000954-30_N |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-8A23 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2392 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 122 % TDP (275 W) |
|---|
|