FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514899
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:00:31 |
| SCORE | 3657 |
|---|
| FPS | 61 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 555.99 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1462-8D93 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 555.99 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1110 MHz - max: 1470 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (177 W) |
|---|