
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2514903
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:01:47 | | SCORE | 3258 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2544 - SUB: 1043-88B2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 1838 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (170 W) |
|---|
|