
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514905
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:04:40 | | SCORE | 8684 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8400F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5371 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2512 MHz - max: 2648 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (147 W) |
|---|
|