FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2514916
FurMark (GL) Submitted by gnmmarechal on Apr 12, 2026 @ 02:11:30 |
| SCORE | 5187 |
|---|
| FPS | 86 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | QEMU Virtual CPU version 2.5 |
|---|
| Operating system | Windows Server 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-17C8 - SUB: 1043-855B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.29 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 951 MHz - max: 1190 MHz |
|---|
| max power | 120 % TDP (311 W) |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|