FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514919
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:15:33 |
| SCORE | 7085 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 3070 Ti Strix |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1043-880E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (310 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1043-8694 - REV: C |
|---|