FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514921
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:15:45 |
| SCORE | 5916 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249C - SUB: 1462-12ED - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 930 MHz - max: 1246 MHz |
|---|
| max power | 95 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1462-12ED - REV: 5 |
|---|