FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514922
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:16:38 |
| SCORE | 3928 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1660 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 451.67 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2191 - SUB: 1025-1446 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 451.67 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1306 MHz - max: 1456 MHz |
|---|
| max power | 81 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1025-1445 - REV: 5 |
|---|