
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514925
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:18:04 | | SCORE | 8283 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1462-3908 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1756 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (209 W) |
|---|
|