FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514928
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:20:12 |
| SCORE | 20321 |
|---|
| FPS | 337 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 577.00 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 4090 Suprim Liquid X 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5104 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 577.00 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 2506 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (453 W) |
|---|