
|
FurMark(x64) 2.8.2.0 - score ID: 2514931
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:21:27 | | SCORE | 12682 |
|---|
| FPS | 211 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-41A9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2348 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (250 W) |
|---|
|