FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514933
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:22:09 |
| SCORE | 6859 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10600KF CPU @ 4.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 1458-404C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (271 W) |
|---|
| GPU1 | Todesk Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 11D959-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|