
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2514936
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 02:23:37 | | SCORE | 4048 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12490F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 4070 DUAL 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2786 - SUB: 1043-88E1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 2476 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (200 W) |
|---|
|