FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2516004
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 10:53:32 |
| SCORE | 1608 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1043-18ED - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 6 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-18ED - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1996 MHz - max: 2326 MHz |
|---|