
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2519424
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 07:56:26 | | SCORE | 4148 |
|---|
| FPS | 69 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700KF CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Sparkle Arc B570 Guardian OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20C - SUB: 172F-4216 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2800 MHz - max: 3350 MHz |
|---|
| max power | 144 W |
|---|
|