
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2519516
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 08:46:26 | | SCORE | 5097 |
|---|
| FPS | 84 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RX 6800 XT Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3951 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 1997 MHz - max: 2364 MHz |
|---|
| max power | 288 W |
|---|
|