FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2519665
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 09:53:51 |
| SCORE | 2622 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1EE7-204D - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 11 % |
|---|
| core clock | min: 150 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1EE7-204D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2520 MHz |
|---|