
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2521859
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 21:25:02 | | SCORE | 1145 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.297 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A5 - SUB: 1458-3 - REV: 5 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6325 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2450 MHz |
|---|
| max power | 56 W |
|---|
|