
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2523289
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 09:49:16 | | SCORE | 4656 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.333 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-6100 CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 6688-8068 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8425 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 124 W |
|---|
|