
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2524765
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 17:43:42 | | SCORE | 1707 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2689 0 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1002-E36 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 1907 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|