
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2525921
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 23:30:15 | | SCORE | 3553 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.262 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2666 v3 @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-240B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.20.30 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1023 MHz - max: 2376 MHz |
|---|
| max power | 181 W |
|---|
|