FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2526813
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 08:23:17 |
| SCORE | 1929 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon(TM) RX 6650M |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 6600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon(TM) RX 6650M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 2782-12C0 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.8.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 111 MHz - max: 2226 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 660M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 2782-12C0 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 16 W |
|---|