FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2527312
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 12:05:00 |
| SCORE | 3392 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1600 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1458-40E4 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP |
|---|