
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2527545
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 13:19:21 | | SCORE | 4591 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5202 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 91 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 26 MHz - max: 2278 MHz |
|---|
| max power | 272 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|