
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2527695
FurMark Knot (VK) Submitted by danny on Apr 15, 2026 @ 13:59:53 | | SCORE | 3222 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.292 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | ASRock RX 6700 XT Phantom Gaming D 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1849-5206 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.10.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 503 MHz - max: 2470 MHz |
|---|
| max power | 199 W |
|---|
|