
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2528596
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 18:19:45 | | SCORE | 11630 |
|---|
| FPS | 193 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | SAPPHIRE RX 9060 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-A493 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 244 MHz - max: 2748 MHz |
|---|
| max power | 170 W |
|---|
|